Фільтр повітряний RENAULT Kangoo, Kangoo Express, Rapid 1.5 dCi K9K 42 57 2002- (SB 2062) (SCT) (SB2062)
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00039231
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT Kangoo, Kangoo Express, Rapid 1.5 dCi K9K 42 57 2002- (SB 2062)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: SB2062
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT Kangoo, Kangoo Express, Rapid 1.5 dCi K9K 42 57 2002- (SB 2062) (SCT) (SB2062)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00039231 або Каталожний номер: SB2062
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2062 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



