Фільтр повітряний RENAULT Laguna II 2.0 16V (01-) (SB 678) (SCT) (SB678)
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00033932
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT Laguna II 2.0 16V (01-) (SB 678)

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: SB678
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT Laguna II 2.0 16V (01-) (SB 678) (SCT) (SB678)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033932 або Каталожний номер: SB678
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB678 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 78 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Espace, Logan/Stepway, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Primastar, Largus, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



