Фільтр повітряний Renault Logan II, Sandero II, Duster, Dokker, Captur 1.5dci (12-) (JAPKO) (20042)
227 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00085210
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Logan II, Sandero II, Duster, Dokker, Captur 1.5dci (12-)

Примінено на автомобілях: Dokker,Duster,Sandero,Logan,Captur
Каталожний номер: 20042
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Logan II, Sandero II, Duster, Dokker, Captur 1.5dci (12-) (JAPKO) (20042)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00085210 або Каталожний номер: 20042
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20042 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Lodgy, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Captur, Dokker, Duster, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



