Фільтр повітряний RENAULT MEGANE II (BM0,1_, CM0,1_) 01-12, MEGANE II Estate (KM0,1_) (CHAMPION) (CAF100755P)
416 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00073876
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT MEGANE II (BM0,1_, CM0,1_) 01-12, MEGANE II Estate (KM0,1_)

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: CAF100755P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT MEGANE II (BM0,1_, CM0,1_) 01-12, MEGANE II Estate (KM0,1_) (CHAMPION) (CAF100755P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073876 або Каталожний номер: CAF100755P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100755P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴



