Фільтр паливний 1.5 dCi Kangoo I, Clio II 2001- (ST 499) (SCT) (ST499)
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00039300
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний 1.5 dCi Kangoo I, Clio II 2001- (ST 499)

Примінено на автомобілях: Kangoo,Clio
Каталожний номер: ST499
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний 1.5 dCi Kangoo I, Clio II 2001- (ST 499) (SCT) (ST499)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00039300 або Каталожний номер: ST499
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ST499 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 189 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з моделлю | Note, Juke, Scenic, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



