Фільтр паливний Nissan Juke (F15) (10-), Note (E11, NE11) (05-13), NV200 Van (10-), Renault Clio II (BB_, CB_) (CHAMPION)
1 094 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00074029
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan Juke (F15) (10-), Note (E11, NE11) (05-13), NV200 Van (10-), Renault Clio II (BB_, CB_)

Примінено на автомобілях: Clio
Каталожний номер: CFF100500
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Nissan Juke (F15) (10-), Note (E11, NE11) (05-13), NV200 Van (10-), Renault Clio II (BB_, CB_) (CHAMPION) (CFF100500)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00074029 або Каталожний номер: CFF100500
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100500 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 194 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з моделлю | Note, Tiida, Clio, Jimny, Juke, Scenic, Kangoo, Qashqai, Megane, Kubistar, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴



