Фільтр паливний Renault Duster (HS_) (10-18), Logan (LS_) (04-), Logan Express (FS_) (CHAMPION) (CFF100530)
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00074033
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Duster (HS_) (10-18), Logan (LS_) (04-), Logan Express (FS_)

Примінено на автомобілях: Duster,Logan
Каталожний номер: CFF100530
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Duster (HS_) (10-18), Logan (LS_) (04-), Logan Express (FS_) (CHAMPION) (CFF100530)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00074033 або Каталожний номер: CFF100530
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100530 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 208 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴



