Фільтр паливний Renault Kangoo (97-) (CHAMPION) (CFF100413)
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00088628
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Kangoo (97-)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: CFF100413
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Kangoo (97-) (CHAMPION) (CFF100413)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00088628 або Каталожний номер: CFF100413
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100413 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



