Паливний фільтр RENAULT Kangoo II , Kangoo Be Bop 1.5 dCi (08-) (ST 6164)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: ST6164
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Паливний фільтр RENAULT Kangoo II , Kangoo Be Bop 1.5 dCi (08-) (ST 6164) (SCT) (ST6164)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00039303 або Каталожний номер: ST6164
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ST6164 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 123 мм |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Twingo, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴



