Фільтр паливний Renault Master II, Opel Movano A, Vivaro I 1.9 DI, 2.2 DTI (00-10) (JAPKO) (3ECO010)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00085208
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Master II, Opel Movano A, Vivaro I 1.9 DI, 2.2 DTI (00-10)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 3ECO010
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Master II, Opel Movano A, Vivaro I 1.9 DI, 2.2 DTI (00-10) (JAPKO) (3ECO010)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00085208 або Каталожний номер: 3ECO010
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3ECO010 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 94 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



