Фільтр паливний Renault Megane II (BM0,1_, CM0,1_) (01-12), Megane II (EM0,1_) (CHAMPION) (CFF100495)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00074028
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Megane II (BM0,1_, CM0,1_) (01-12), Megane II (EM0,1_)

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: CFF100495
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Megane II (BM0,1_, CM0,1_) (01-12), Megane II (EM0,1_) (CHAMPION) (CFF100495)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00074028 або Каталожний номер: CFF100495
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100495 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 124 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



