Паливний фільтр RENAULT Megane III 1.5 dCi FAP (08-) (ST 6136) (SCT) (ST6136)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00033789
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Паливний фільтр RENAULT Megane III 1.5 dCi FAP (08-) (ST 6136)

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: ST6136
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Паливний фільтр RENAULT Megane III 1.5 dCi FAP (08-) (ST 6136) (SCT) (ST6136)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033789 або Каталожний номер: ST6136
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ST6136 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
| Висота | 178 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Grand Vitara, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



