Шків колінвала 6 руч. renault master 2.2dci-2.5dci 98-10 (Fast) (FT45589)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00084876
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шків колінвала 6 руч. renault master 2.2dci-2.5dci 98-10

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT45589
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Шків колінвала 6 руч. renault master 2.2dci-2.5dci 98-10 (Fast) (FT45589)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084876 або Каталожний номер: FT45589
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FT45589 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 57 мм |
| Зовнішній діаметр | 166 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



