Сайлентблок важеля переднього Lanos передній (OP-SB-1375) (MOOG)
413 ₴
- В наявності
- Код: B87867
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля переднього Lanos передній

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер: OP-SB-1375
Виробник: MOOG Німеччина
Купити Сайлентблок важеля переднього Lanos передній (OP-SB-1375) (MOOG)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B87867 або Каталожний номер: OP-SB-1375
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-SB-1375 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴



