Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12-> (C 27030) (MANN-FILTER)
694 ₴
- В наявності
- Код: B189725
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12->

Примінено на автомобілях: Logan,Dokker
Каталожний номер:C 27030
Виробник: MANN-FILTER Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12-> (C 27030) (MANN-FILTER)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B189725 або Каталожний номер: C 27030
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27030 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 79 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Vesta, XRAY, Express, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Dokker, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴



