Сайлентблок важеля заднього поперечного Duster 2110-

Примінено на автомобілях: Duster
Каталожний номер:805702
Виробник: SIDEM Бельгія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок важеля заднього поперечного Duster 2110- (805702) (SIDEM)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B328330 або Каталожний номер: 805702
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805702 |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 33.8 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴



