Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12-> (WA9770) (WIX FILTERS)
414 ₴
- В наявності
- Код: B238605
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12->

Примінено на автомобілях: Logan,Dokker
Каталожний номер:WA9770
Виробник: WIX FILTERS США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, dokker 1,5dci (k9k 612) 12-> (WA9770) (WIX FILTERS)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B238605 або Каталожний номер: WA9770
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9770 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Dokker, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴



