Фільтр повітряний Logan, duster 1.5dci 10-> (WA9690) (WIX FILTERS)
372 ₴
- В наявності
- Код: B246025
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, duster 1.5dci 10->

Примінено на автомобілях: Duster,Logan
Каталожний номер:WA9690
Виробник: WIX FILTERS США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, duster 1.5dci 10-> (WA9690) (WIX FILTERS)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B246025 або Каталожний номер: WA9690
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9690 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴



