Подушка стабілізатора передньої підвіски Aveo, Aveo II діаметр 17 (-094025) (CTR) (GV0132)
103 ₴
- В наявності
- Код: A43836
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передньої підвіски Aveo, Aveo II діаметр 17 (-094025)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: GV0132
Крос-код:96535095, 96435292, 96435295, 96653351, 96535092, 96804650, 96653352, 96870461, GV0132, CVKD-35
Виробник: CTR
Купить Подушка стабілізатора передньої підвіски Aveo, Aveo II діаметр 17 (-094025) (CTR) (GV0132)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A43836 або Каталожний номер: GV0132
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0132 |
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴



