Колодка гальмівна передня Nubira, Lacetti, Nexia

Примінено на автомобілях: Nexia,Lacetti
Каталожний номер: SP1103
Крос-код:96446742, 96253382, 96253367, 96496765
Виробник: Hi-Q
Купить Колодка гальмівна передня Nubira, Lacetti, Nexia (Hi-Q) (SP1103)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A46981 або Каталожний номер: SP1103
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1103 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 51.4 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Espero, Lacetti, Evanda, Nubira, Leganza, Epica, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴/комплект



