

Колодки гальмівні Ланос 1,5, Сенс, Матіз передні (R13) (к-т 4шт) (572402CH) (CHAMPION)
918 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00067090
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні Ланос 1,5, Сенс, Матіз передні (R13) (к-т 4шт)

Примінено на автомобілях: Lanos,Sens,Matiz
Каталожний номер: 572402CH
Виробник: CHAMPION
Купити Колодки гальмівні Ланос 1,5, Сенс, Матіз передні (R13) (к-т 4шт) (572402CH) (CHAMPION)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00067090 або Каталожний номер: 572402CH
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572402CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 49.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan, ЗАЗ, Jeep, Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, GT-R, M11, Sens, Matiz, QQ, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Matiz, Sens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴



