Ступиця Лачетті, Нубіра, Epica, Evanda ззаду з ABS (у зборі) (420003) (JAPKO)
3 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00078750
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця Лачетті, Нубіра, Epica, Evanda ззаду з ABS (у зборі)

Примінено на автомобілях: Lacetti,Nubira,Evanda
Каталожний номер: 420003
Виробник: JAPKO
Купити Ступиця Лачетті, Нубіра, Epica, Evanda ззаду з ABS (у зборі) (420003) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00078750 або Каталожний номер: 420003
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 420003 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Висота | 124 мм |
| Кількість монтажних отворів | 4 |
| Відстань між кріпильними отворами | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Epica, Lacetti, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Evanda, Lacetti, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴



