Фільтр повітряний Matiz M100, M150 (20W02) (JAPKO)
205 ₴
- В наявності
- Код: 00-00078755
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Matiz M100, M150

Примінено на автомобілях: Matiz
Каталожний номер: 20W02
Виробник: JAPKO
Купити Фільтр повітряний Matiz M100, M150 (20W02) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00078755 або Каталожний номер: 20W02
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20W02 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 203.5 мм |
| Ширина | 190.5 мм |
| Висота | 35.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴



