Фільтр повітряний Aveo

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 20W05
Виробник: JAPKO
Купити Фільтр повітряний Aveo (20W05) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00095845 або Каталожний номер: 20W05
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20W05 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴




