

Фільтр паливний Opel Mokka 1.7D, Chevrolet Aveo 1.3D (T300), Trax 1.7D (12-) (3ECO082) (JAPKO)
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00078698
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Opel Mokka 1.7D, Chevrolet Aveo 1.3D (T300), Trax 1.7D (12-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 3ECO082
Виробник: JAPKO
Купити Фільтр паливний Opel Mokka 1.7D, Chevrolet Aveo 1.3D (T300), Trax 1.7D (12-) (3ECO082) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00078698 або Каталожний номер: 3ECO082
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3ECO082 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



