Колодки гальмівні передні Chevrolet Aveo 1.2-1.6 (T300) (11-) (50W15) (JAPKO)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00062108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передні Chevrolet Aveo 1.2-1.6 (T300) (11-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 50W15
Виробник: JAPKO
Купити Колодки гальмівні передні Chevrolet Aveo 1.2-1.6 (T300) (11-) (50W15) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062108 або Каталожний номер: 50W15
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50W15 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 142 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



