

Колодки задні гальмові Chevrolet Cruze, Orlando, Volt, Aveo, Trax, Opel Mokka, Astra J, Zafira (09-) (51W05) (JAPKO)
822 ₴
- В наявності
- Код: 00-00100399
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки задні гальмові Chevrolet Cruze, Orlando, Volt, Aveo, Trax, Opel Mokka, Astra J, Zafira (09-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 51W05
Виробник: JAPKO
Купити Колодки задні гальмові Chevrolet Cruze, Orlando, Volt, Aveo, Trax, Opel Mokka, Astra J, Zafira (09-) (51W05) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00100399 або Каталожний номер: 51W05
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51W05 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 117 мм |
| Висота | 43 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴



