Колодки гальмівні Лачетті задні (2006-) дискові (комплект 4 шт) (51W07) (JAPKO)
779,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062716
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні Лачетті задні (2006-) дискові (комплект 4 шт)

Примінено на автомобілях: Lacetti
Каталожний номер: 51W07
Виробник: JAPKO
Купити Колодки гальмівні Лачетті задні (2006-) дискові (комплект 4 шт) (51W07) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062716 або Каталожний номер: 51W07
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51W07 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 104 мм |
| Висота | 39 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,69 ₴



