Диск гальмівний Лачетті, Нубіра 1.4-2.0 задній (кратно 2) (61W03C) (JAPKO)
1 484 ₴
- В наявності
- Код: 00-00062661
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний Лачетті, Нубіра 1.4-2.0 задній (кратно 2)

Примінено на автомобілях: Lacetti,Nubira
Каталожний номер: 61W03C
Виробник: JAPKO
Купити Диск гальмівний Лачетті, Нубіра 1.4-2.0 задній (кратно 2) (61W03C) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062661 або Каталожний номер: 61W03C
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61W03C |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 60 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 10.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484 ₴



