Сайлентблок заднього важеля Opel Kadett D, Daewoo Lanos, Nexia (GOJD02) (JAPKO)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00062327
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок заднього важеля Opel Kadett D, Daewoo Lanos, Nexia

Примінено на автомобілях: Lanos,Nexia
Каталожний номер: GOJD02
Виробник: JAPKO
Купити Сайлентблок заднього важеля Opel Kadett D, Daewoo Lanos, Nexia (GOJD02) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062327 або Каталожний номер: GOJD02
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJD02 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



