Сайлентблок балки Daewoo Espero, Nexia, Opel Astra F, Kadet E (91-08) (GOJD03) (JAPKO)
531 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062328
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки Daewoo Espero, Nexia, Opel Astra F, Kadet E (91-08)

Примінено на автомобілях: Nexia
Каталожний номер: GOJD03
Виробник: JAPKO
Купити Сайлентблок балки Daewoo Espero, Nexia, Opel Astra F, Kadet E (91-08) (GOJD03) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062328 або Каталожний номер: GOJD03
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJD03 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 74.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴



