
Втулка стабілізатора переднього Лачетті 1.6 (17мм) седан (GOJW09) (JAPKO)
145,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00083273
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора переднього Лачетті 1.6 (17мм) седан

Примінено на автомобілях: Lacetti
Каталожний номер: GOJW09
Виробник: JAPKO
Купити Втулка стабілізатора переднього Лачетті 1.6 (17мм) седан (GOJW09) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00083273 або Каталожний номер: GOJW09
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJW09 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,10 ₴



