Втулка стабілізатора заднього Лачетті (10мм) седан

Примінено на автомобілях: Lacetti
Каталожний номер: GOJW12
Виробник: JAPKO
Купити Втулка стабілізатора заднього Лачетті (10мм) седан (GOJW12) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00096432 або Каталожний номер: GOJW12
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJW12 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴





