Колодки гальмівні передні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.6, 1.8, 2.0 (12-) (NP6048) (NISSHINBO)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00010322
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.6, 1.8, 2.0 (12-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: NP6048
Виробник: NISSHINBO
Купити Колодки гальмівні передні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.6, 1.8, 2.0 (12-) (NP6048) (NISSHINBO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00010322 або Каталожний номер: NP6048
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NP6048 |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 148.2 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



