Колодки гальмівні задні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.4, 1.6, 1.8 (09-) (NP6055) (NISSHINBO)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00010326
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні задні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.4, 1.6, 1.8 (09-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: NP6055
Виробник: NISSHINBO
Купити Колодки гальмівні задні дискові Chevrolet Aveo T300, Cruze 1.4, 1.6, 1.8 (09-) (NP6055) (NISSHINBO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00010326 або Каталожний номер: NP6055
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NP6055 |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 116.7 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



