Втулка переднього стабілізатора внутрішня Renault Master III (10-) 25 мм

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT18033
Виробник: Fast
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка переднього стабілізатора внутрішня Renault Master III (10-) 25 мм (FT18033) (Fast)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00104986 або Каталожний номер: FT18033
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FT18033 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴



