Фільтр паливний інжекторний під защіпку Lanos, Nubira з 1997, Aveo з 2012, Lacetti (WF8352)
404 ₴
- В наявності
- Код: B238649
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний інжекторний під защіпку Lanos, Nubira з 1997, Aveo з 2012, Lacetti

Примінено на автомобілях: Lanos,Nubira,Aveo,Lacetti
Каталожний номер:WF8352
Виробник: WIX FILTERS
Купити Фільтр паливний інжекторний під защіпку Lanos, Nubira з 1997, Aveo з 2012, Lacetti (WF8352)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B238649 або Каталожний номер: WF8352
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8352 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lanos, Lacetti, Aveo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo, Lacetti, Lanos, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴



