Колодки гальмівні передні Aveo

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер:SP1158
Виробник: Hi-Q
Купити Колодки гальмівні передні Aveo (SP1158)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B79781 або Каталожний номер: SP1158
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Код запчастини | SP1158 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 133 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴/комплект



