Барабан гальмівний Ланос, Нексія 1.4, 1.6 зі ступицею

Примінено на автомобілях: Lanos,Nexia
Каталожний номер:SD3036
Виробник: Hi-Q
Купити Барабан гальмівний Ланос, Нексія 1.4, 1.6 зі ступицею (SD3036)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B415270 або Каталожний номер: SD3036
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Код запчастини | SD3036 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nexia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 80.8 мм |
| Внутрішня висота барабану | 53.6 мм |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴



