Втулка штока заднього амортизатора Lanos верхня відбійник (GV0222)
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: B211335
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка штока заднього амортизатора Lanos верхня відбійник

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер:GV0222
Виробник: CTR
Купити Втулка штока заднього амортизатора Lanos верхня відбійник (GV0222)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B211335 або Каталожний номер: GV0222
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0222 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.8 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



