Опора кульова Aveo

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер:DE-BJ-2469
Виробник: MOOG
Купити Опора кульова Aveo (DE-BJ-2469)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B113461 або Каталожний номер: DE-BJ-2469
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | DE-BJ-2469 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 18 мм |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴



