Диск гальмовий Daewoo Lanos d13

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер:DDF151
Виробник: FERODO
Купити Диск гальмовий Daewoo Lanos d13 (DDF151)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B75574 або Каталожний номер: DDF151
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF151 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴



