Радіатор двигуна Lanos з кондиціонером

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер:D70018TT
Виробник: THERMOTEC
Купити Радіатор двигуна Lanos з кондиціонером (D70018TT)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B213050 або Каталожний номер: D70018TT
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Код запчастини | D70018TT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410 ₴



