Фільтр повітряний Lanos в корпусі

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер:AF607
Виробник: FINWHALE
Купити Фільтр повітряний Lanos в корпусі (AF607)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B173858 або Каталожний номер: AF607
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Код запчастини | AF607 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



