Прокладка головки блоку Renault Kangoo, Master, Trafic 1.9 dCi, dTi з 2000 товщина 1.6 мм (716.110)
2 186 ₴
- В наявності
- Код: B281463
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку Renault Kangoo, Master, Trafic 1.9 dCi, dTi з 2000 товщина 1.6 мм

Примінено на автомобілях:Master,Trafic,Kangoo
Каталожний номер:716.110
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Прокладка головки блоку Renault Kangoo, Master, Trafic 1.9 dCi, dTi з 2000 товщина 1.6 мм (716.110)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B281463 або Каталожний номер: 716.110
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 716.110 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master, Kangoo, Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo, Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 186 ₴



