Підшипник ступичний передній Renault Kangoo з 2008 з АБС розмір 45x83x39 R15, 16 (701975)
1 549 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B366973
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній Renault Kangoo з 2008 з АБС розмір 45x83x39 R15, 16

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:701975
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній Renault Kangoo з 2008 з АБС розмір 45x83x39 R15, 16 (701975)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B366973 або Каталожний номер: 701975
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 701975 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴/комплект



