Підшипник ступичний передній Renault Master з 2010 задній привід (701903)
1 885 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B370361
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній Renault Master з 2010 задній привід

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:701903
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній Renault Master з 2010 задній привід (701903)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B370361 або Каталожний номер: 701903
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 701903 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴/комплект



