Підшипник ступичний передній Renault Master, Opel Movano з 1998 по 2010 розмір 49x84x48 (701849)
1 559 ₴
- В наявності
- Код: B426887
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній Renault Master, Opel Movano з 1998 по 2010 розмір 49x84x48

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:701849
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній Renault Master, Opel Movano з 1998 по 2010 розмір 49x84x48 (701849)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B426887 або Каталожний номер: 701849
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 701849 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴



