Підшипник ступичний передній Renault Clio, 11, 19 з 1996 по 2003, Dacia Solenza з 2003 розмір 35x65x35 (701302)
757 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B366961
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній Renault Clio, 11, 19 з 1996 по 2003, Dacia Solenza з 2003 розмір 35x65x35

Примінено на автомобілях:Clio
Каталожний номер:701302
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній Renault Clio, 11, 19 з 1996 по 2003, Dacia Solenza з 2003 розмір 35x65x35 (701302)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B366961 або Каталожний номер: 701302
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 701302 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴/комплект



