Підшипник ступичний передній Renault Duster, Megane 2, 3 з 2009 розмір 39x42x80 з АБС (701283)
1 228 ₴
- В наявності
- Код: B366964
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній Renault Duster, Megane 2, 3 з 2009 розмір 39x42x80 з АБС

Примінено на автомобілях:Megane,Duster
Каталожний номер:701283
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній Renault Duster, Megane 2, 3 з 2009 розмір 39x42x80 з АБС (701283)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B366964 або Каталожний номер: 701283
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 701283 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴



